Bayim Olur musun ? Market Bayiliği - Seç Market Bayilik Başvurusu | Hebugi Marketplace Video Blog

Bayim Olur musun ? Market Bayiliği - Seç Market Bayilik Başvurusu | Hebugi Marketplace Video Blog

Bir işletmenin ticari faaliyetini tek başına güçlü ve verimli sürdürebilme şansı; yoğun rekabet, artan maliyetler, kalifiye eleman bulma zorluğu, vb. nedenlerden dolayı her geçen gün daha da zorlaşmaktadır.

Bizim Toptan satış Mağazaları SEÇ Market iş modeli, bayimizin var olan ve/veya yeni açacağı mağazalarda standart kurumsal kimlik oluşturmasını, tek bir marka altında birleşerek satınalma gücünde ve rekabette öne çıkmasını sağlayacaktır.

Seç Market bayi adaylarından belirli bir süre için herhangi bir giriş bedeli ve katkı payı alınmaz. Herhangi bir isim hakkı bedeli de yoktur.

Bu işi  yapmaya istekli, girişimcilik ve liderlik özelliklerine sahip, gelişime açık, ekip yönetiminde tecrübeli ve sermaye yapısı yeterli, devlet ve finans kurumlarında ticaret yapmaya sicil engeli olmayan adaylar tercih edilmektedir.

150 - 250 m2 satış alanına sahip, potansiyeli yüksek konumda, yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda düz giriş ve otopark alanı olması tercih edilen kriterlerdir.

Hayır, afiş ve insert basımı gibi reklam giderleri ücretli değildir. Ürün katalogları ve afişleri düzenli olarak bayilere gönderilmektedir.

Frachise bayilere özel indirim katalogları, mağaza içi aktiviteler ile destek sağlanmaktadır

Yaklaşık ~2.000 çeşit ürün portföyümüzde yer almaktadır..Daha Detaylı Bilgi İçin Seç Marketin web sitesini Ziyaret edebilirsiniz.

 https://www.secmarket.com.tr/bayilik

Haber Yorumları
Google-Site-Verification) google-site-verification=8-RVMfwOmySQYXSvYgfg2NKRmyuOA_IDrUoeNF-HQw4 [Mozilla/5.0 (uyumlu; Google-Site-Verification/1.0) pub-6506904682681303